SVETRUCK 13,6-1200-1
SVETRUCK 13,6-1200-2
SVETRUCK 13,6-1200-3
SVETRUCK 13,6-1200-4
SVETRUCK 13,6-1200-5
SVETRUCK 13,6-1200-6
SVETRUCK 13,6-1200-7
SVETRUCK 13,6-1200-8
SVETRUCK 13,6-1200-9
SVETRUCK 13,6-1200-10

SVETRUCK 13,6-1200

Udźwig: 13,6 T
Rok produkcji: 1995
Napęd: Diesel
Przekładnia: CLARK
Stan techniczny: DOBRY
Typ masztu: Duplex
Wys. podnoszenia: 450 CM
Wys. konstrukcji: 390 CM
Długość: 500 CM
Szerokość: 250 CM
Ciężar własny: 22,1 T

CENA

165000 ZŁ*

*Cena nie zawiera podatku VAT (NETTO)
Wyposażenie dodatkowe: Widlak posiada aktualny UDT